Gaminiai ir sprendimai Paslaugos Apie mus Kontaktai
 
 
  

Švenčiamas pasaulinis „i.HOC“ pristatymas

 

Efektyvi suslėgtojo oro gamyba panaudojant visasrautį regeneravimą

pressinfo

„i.HOC“ – tai naujasis „Kaeser Kompressoren“ įtaisytasis būgninis džiovintuvas, skirtas netepamiesiems sraigtiniams kompresoriams. Net ir sudėtingomis aplinkos sąlygomis jis patikimai ir stabiliai tiekia suslėgtąjį orą, kurio rasos taškas yra minus 40 laipsnių pagal Celsijų, be to jis taupo energiją.

Santrumpa „i.HOC“ reiškia „integruotas džiovintuvas, naudojantis oro suspaudimo metu gaunamą šilumą“ (angl. integrated Heat Of Compression dryer). Tai reiškia, kad šiluma – oro suslėgimo proceso šalutinis produktas – yra panaudojama desikantui regeneruoti. Šiluma iš esmės yra nemokama, todėl džiovinimo procesui nereikalinga jokia papildoma energija. Rezultatas – patikimas oro džiovinimas, užtikrinant didžiausią efektyvumą ir mažesnes išlaidas energijai, net kai reikiamas oro kiekis kinta. Nuo kitų rinkoje siūlomų sistemų „i.HOC“ skiriasi tuo, kad išnaudoja visą išsiskiriančią šilumą. Tai reiškia, kad žemas suslėgtojo oro rasos taškas gali būti patikimai užtikrinamas net ir sudėtingomis sąlygomis, pvz., esant žemam slėgiui, aukštai temperatūrai arba mažai apkrovai.

Šių rezultatų pavyko pasiekti naudojant didelio efektyvumo radialinę orpūtę su dažnine pavara, kuri atlieka dvi pagrindines funkcijas: kompensuoja džiovinimo procese prarastą slėgį ir automatiškai pritaiko džiovinimo procesą prie kintančių eksploatavimo sąlygų. Visasrautis regeneravimas, suderintas su papildomu patentuotu procesu, užtikrina patikimą džiovinimą be papildomų elektrinių šilumos šaltinių arba aušintuvų, net kai aplinkos temperatūra siekia 45 laipsnisu pagal Celsijų. Įtaisytasis kompresoriaus valdiklis „Sigma Control 2“ tiksliai valdo visą procesą, kontroliuodamas radialinę orapūtę ir „i.HOC“ įtaisytojo būgninio džiovintuvo būgno kintamo dažnio pavarą.

Kad ir kokios būtų eksploatavimo sąlygos ar reikiamas oro debitas, valdiklis automatiškai tinkamai sureguliuoja, kad užtikrintų patikimą ir pastovią suslėgtojo oro, kurio rasos taškas yra minus 20 (ypatingomis sąlygomis net minus 40) laipsnių pagal Celsijų, gamybą. Logiška, kompaktiška sistemos konstrukcija ne tik leidžia paprastai ir nebrangiai ją įrengti, bet ir užtikrina optimalias techninės priežiūros galimybes bei reikalauja santykinai mažai vietos. Be to, Kaeser „i.HOC“ sistema pasižymi įspūdingu šilumos rekuperavimo koeficientu. Naudojant vandeniu aušinamus netepamuosius sraigtinius kompresorius, visasraučio regeneravimo procesas suteikia galimybę panaudoti kompresoriaus aušintuvą šilumai rekuperuoti. Ši sistema visiškai panaikina šilumos nuostolius, kurie dabartinėse sistemose susidaro dėl džiovintuvams skirtų atskirų aušintuvų, ir leidžia išvengti dalies išlaidų energijai, kurios būtų patiriamos gaminant procesui reikalingą šilumą arba šildant patalpą.

ihocNetepamieji sraigtiniai kompresoriai su naujuoju „i.HOC“ įtaisytuoju būgniniu džiovintuvu patikimai ir stabiliai tiekia kokybišką suslėgtąjį orą, kurio rasos taškas yra minus 40 laipsnių pagal Celsijų. Šie įrenginiai taip pat taupo energiją ir vietą.

î.HOC

i.HOC

 
KAESER home Sitemap
Daugiau informacijos
back top
Privacy Policy, , info@kaeser.com