Gaminiai ir sprendimai Paslaugos Apie mus Kontaktai
 
 
  

M125: kompaktiškas įrenginys

 

pressinfo

Lengvai transportuojamas, kompaktiškas, galingas, pritaikomas įvairiausioms užduotims – kaip tik toks yra naujasis pirmaujančio suspausto oro įrangos tiekėjo „Kaeser Kompressoren“ modelis M125.

Modelis 125 yra šiek tie mažesnis ir lengvesnis už naudotojų jau pamėgtą M130, jį patogu naudoti su „Sprinter“. Mažesni parametrai – nereiškia mažesnis galingumas. Slėgio tiekimą galima pritaikyti ypač lanksčiai: tiesiogine slėgio reguliavimo sistema vieną įrenginį galima eksploatuoti su norimu slėgiu nuo 7 iki 14 bar. Taigi nereikės rinktis fiksuoto slėgio lygio. Naudojant 7 bar slėgį su 11,5 m³/min. debitu įrenginys puikiai tiks su smūginiais įrenginiais, o nustačius 12 bar slėgį su 10,7 m³/min. debitu galima patogiai prapūsti vamzdžius. Net ir pasirinkus aukščiausią 14 bar slėgį debitas visada sieks beveik 10 m³/min.

M125 kompresoriai yra idealus sprendimas zonoms, kuriose ypač svarbūs aplinkosaugos aspektai, juose įrengtas „Deutz“ variklis ir standartinis dyzelino dalelių surinkimo filtras. Jie yra sertifikuoti pagal IV išmetamųjų dujų lygio Tier 4 nuostatas. Energiją taupantis ventiliatorius padeda sutaupyti iki 6 procentų dyzelino.

Integruota SIGMA CONTROL valdymo sistema užtikrina patogų ir paprastą kompresoriaus valdymą mygtukais su rodyklėmis. Ekrane teikiama informacija apie darbinius duomenis ir įspėjamieji pranešimai.

M125 taip pat įrengtas generatorius. Tiekiama generatoriaus galia yra 13 kVA ir 23 kVA. Čia SIGMA CONTROL MOBIL valdymo sistema su mobiliu tiekiamo vardinio srauto reguliavimu yra ypač naudinga, ji užtikrina optimalų suspausto oro tiekimą priklausomai nuo naudojamos srovės tiekimo.

Integruotas suspausto oro galinis aušintuvas ne tik optimizuoja suspausto oro paruošimą, bet ir apsaugo įrenginį nuo užšalimo žiemą, užtikrindamas nuolatinį išmetamų dujų judėjimą. Galima rinktis ne tik mobilų, bet ir stacionarų variantą.

M125Mobilųjį kompresorių M125 paprasta transportuoti, jis yra kompaktiškas, galingas ir patogiai pritaikomas įvairiausioms užduotims.

 
KAESER home Sitemap
Daugiau informacijos
back top
Privacy Policy, , info@kaeser.com