Gaminiai ir sprendimai Paslaugos Apie mus Kontaktai
 
 
  

Mobilair M 171

 

Efektyvumas statybvietėje

pressinfo

Naudotojams, kuriems reikalingas galingas, patikimas ir ekonomiškas kokybiško suslėgtojo oro šaltinis, kuris taip pat neteršia aplinkos, geriausiai tiks naujas „Kaeser Kompressoren“ velkamasis mobilusis kompresorius M 171.

Kompresoriuje M 171 yra sumontuotas 129 kW, 6 cilindrų „Deutz“ variklis, todėl nustačius 8,6 bar slėgį sudaromas įspūdingas 17,0 m³/min atmosferos oro tiekimo debitas (taip pat siūlomi iki 14 bar slėgį sudarantys modeliai). Net ir su pilnu baku degalų standartinės konfigūracijos kompresorius sveria mažiau nei 2,7 tonas, todėl M 171 yra lyderis lengvų didelės galios kompresorių klasėje.

„Deutz“ variklyje yra įtaisytas suodžių filtras, atitinkantis Europos išmetamųjų teršalų standarto IIIB etapo reikalavimus, todėl kompresorių M 171 leidžiama naudoti visose švaraus oro zonose.

Kompresoriuje M 171 taip pat yra įrengtas pagal darbinę temperatūrą reguliuojamas modernus energiją taupantis ventiliatorius, sutaupantis naudotojams iki 6 proc. degalų. Būtina pridurti, kad šioje universalioje jėgainėje yra naudojamas naujausias kompresoriaus valdiklis „Sigma Control mobile“. Paprastai valdomas valdiklis suteikia galimybę 0,1 bar žingsniu reguliuoti darbinį slėgį ir sumažinti jį net 5 bar, todėl darbinis slėgis visada tiksliai atitiks tikrąjį poreikį. Valdiklis išsiskiria ir kitomis naudingomis savybėmis: jis užtikrina įrangą tausojantį paleidimą / sustabdymą, pateikia vertingus darbinius duomenis ir informuoja naudotoją, kada reikia atlikti techninės priežiūros darbus.

Už suslėgtojo oro antrinio aušintuvo yra sumontuotas naujas ašinis kondensato skirtuvas, kuris dar efektyviau atskiria kondensatą ir sumažina slėgio krytį sistemoje. Kaip ir anksčiau, atskirtas kondensatas yra išgarinamas naudojant karštas išmetamąsias dujas. Be to, pasirinkus papildomo šildymo įrangos priedą, suslėgtojo oro temperatūrą išėjimo angoje galima reguliuoti tolydžiuoju būdu, leidžiančiu pasiekti puikių rezultatų, pvz., naudojant kompresorių su valymo sausuoju ledu įranga. Nereikia nė sakyti, kad minėtas suslėgtojo oro apdorojimo priemones galima derinti su mikrofiltru ir gaminti orą, kuriame techniniu požiūriu nėra alyvos.

Kompresoriai gali būti įrengti ant važiuoklės, turinčios inercinį stabdį ir reguliuojamojo ar fiksuotojo aukščio vilktį, arba gali būti stacionarūs.

M 171Jei reikalingas didelis kokybiško suslėgtojo oro kiekis, viskuo pasirūpins M 171. Patikimas, energiškai efektyvus bei visose švaraus oro zonose leidžiamas naudoti M 171 ir įvairūs galimi jo priedai užtikrins galią ir universalumą, kurie atitiks visus jūsų suslėgtojo oro poreikius.

 
KAESER home Sitemap
Daugiau informacijos
back top
Privacy Policy, , info@kaeser.com