Gaminiai ir sprendimai Paslaugos Apie mus Kontaktai
 
 
  

Sraigtinės orpūtės CBS: mažos irgi gali būti didelės

 

pressinfo

Sraigtinės orpūtės taupo itin daug energijos žemo slėgio diapazone. Su „Kaeser“ CSB serija jas galima pritaikyti ir mažesniam tūriniam srautui.

Jei, pavyzdžiui. komunalinių arba pramoninių nuotekų valymui reikalingas oras, kurio diferencinis slėgis yra iki 1100 mbar, o tūrinis srautas, 7,5–22 kW galios ir 2,3–12,2 m³/min. tūrinio srauto CSB sraigtinė orpūtė yra idealus sprendimas. Šios orpūtės taip pat puikiai tinka ir tokiems tikslams, kaip skysčių aeravimas, flotacija, prisotinimas skysčiu arba naudojimas bioreaktoriuose. Lyginant su įprastomis rotacinėmis stūmoklinėmis orpūtėmis, ši orpūtė veikia iki 35 procentų efektyviau ir palyginus su rinkoje esančiomis sraigtinėmis ir turbininėmis orpūtėmis energijos vartojimo požiūriu turi žymiai daugiau privalumų. Sraigtinės orpūtės yra tokios galingos, kad paprastai atstoja 2–3 rotacines stūmoklines orpūtes.

Be kitų priemonių tą padeda pasiekti ir sraigtinių kompresorių segmente naudojami rotoriai su „Sigma“ profiliu bei novatoriška nepraslystanti tiesioginė pavara. Tai užtikrina minimalų energijos perdavimo nuostolį ir minimalias energijos sąnaudas net veikiant maksimaliomis apsukomis.

CSB yra pritaikytos nuolatiniam veikimui ir dideliam energijos našumui, reikalauja nedaug priežiūros ir gali būti statomos tiesiog viena šalia kitos. Pagal poreikį taip pat gali būti prijungtas integruojamas dažnio keitiklis arba naudojama žvaigždės-trikampio jungimo schema. Sraigtinės orpūtės pristatomos kaip paruošti prijungti įrenginiai (su elektronine valdymo sistema ir „Sigma Control 2“), jas galima iškart prijungti ir pradėti eksploatuoti.

Išmanus valdymas

Integruota „Sigma Control 2“ orpūčių sistema užtikrina patogų stebėjimą ir paprastą atskirų prietaisų prijungimą į įmonės ryšio tinklą pagal 4-osios pramonės revoliucijos principus. Naudojant šį išmanųjį valdiklį orpūtes galima taip pat greitai integruoti į „Sigma Network“ tinklą ir išnaudoti „Sigma Air Manager 4.0“ valdiklio privalumus žemo slėgio orpūčių stotyse.

Gebläse CBS„Kaeser“ sraigtinių orpūčių galia: CBS serijos orpūtės yra galingos, tyliai veikia ir taupo energiją.

 
KAESER home Sitemap
Daugiau informacijos
back top
Duomenų apsauga, Rytas, info@kaeser.com