Gaminiai ir sprendimai Paslaugos Apie mus Kontaktai
 
 
  

Sraigtinės orpūtės HBS: daugiau nei paprasti prietaisai

 

pressinfo

Naujas atskaitos taškas kompresorių technologijoje nuo 132 iki 250 kW galios ir nuo 60 iki 160 m³/min tūrinio srauto su diferenciniu slėgiu iki 1100 mbar – tai naujoji HBS modelio sraigtinė orpūtė. „Didžiosios“ orpūtės yra ne tik ypač ekonomiškai valdomos, tyliai veikia, užima nedaug vietos ir reikalauja nedaug priežiūros, bet ir visame reguliavimo diapazone yra ypač didelio našumo įrenginiai.

HBS sraigtinės orpūtės pasižymi dideliu naudingumo koeficientu ne tik viename taške, tačiau visame reguliavimo diapazone, todėl jos yra puiki alternatyva turbokompresoriams. Šios naujosios žemo slėgio diapazonui skirtos sraigtinės orpūtės suprojektuotos remiantis daugiamete „Kaeser“ veiklos patirtimi ir žiniomis kuriant didelio našumo sraigtinius kompresorius, išsiskiria savo našumu ir patogiu automatizavimu išmaniuosiuose įrenginiuose pagal 4-osios pramonės revoliucijos principus. Lyginant su įprastomis rotacinėmis stūmoklinėmis orpūtėmis, naujosios „Kaeser“ sraigtinės orpūtės veikia iki 35 procentų efektyviau ir palyginus su rinkoje esančiomis sraigtinėmis orpūtėmis ir turbokompresoriais energijos vartojimo požiūriu turi žymiai daugiau privalumų. 

HBS sraigtinės orpūtės turi be nuostolio veikiančią tiesioginę pavarą orpūtės bloke ir pasižymi ne tik dideliu naudingumo koeficientu, bet taip pat reikalauja nedaug priežiūros. Šie įrenginiai sukurti taip, kad užimtų kuo mažiau vietos ir veiktų kuo tyliau.

Kad būtų galima tiksliai pritaikyti tūrinį srautą, įrenginiuose integruotas dažnio keitiklis. Dažnio keitiklis ir variklis tarpusavyje suderinti taip, kad visada būtų užtikrinamas optimalus bendras naudingumo koeficientas.

Prognozuojamas taupymas įgyvendinamas praktiškoje realiai, nes „Kaeser“ garantuoja tūriniam srautui naudojamą galią (specifinę naudojamąja galią kW vienam m³/h) pagal ISO 1217 E priede numatytas tolerancijas. Dėl to galite būti tikri dėl numatytų amortizacijos laikotarpių ir dėl to, kad energijos išties bus sutaupoma tiek, kiek yra numatyta.

Naudojant integruotą „Sigma Control 2“ valdymo sistemą užtikrinamas saugus veikimas ir išmanusis ryšys tarp gamybos proceso valdymo sistemų pagal 4-osios pramonės revoliucijos principus. Iš kelių orpūčių susidedančioms stotimsrekomenduojame rinktis aukštesnio lygio valdiklį „Sigma Air Manager 4.0“ su valdymo ir reguliavimo algoritmais, skirtais būtent žemo slėgio sistemoms. Taip sutaupoma dar daugiau energijos ir automatizuojant supaprastinami procesai.

„Kaeser“ kompresorių ir automatizavimo technikos technologijos – tai idealus sprendimas tokioms sritims, kaip oro aeracija vandens apdorojimo įrenginiuose ir bioreaktoriuose, flotacija ir prisotinimas skysčiu.

Gebläse HBSHBS sraigtinės orpūtės – tai naujas atskaitos taškas kompresorių nuo 132 iki 250 kW galios ir nuo 60 iki 160 m³/min tūrinio srauto su diferenciniu slėgiu iki 1100 mbar technologijoje.

 
KAESER home Sitemap
Daugiau informacijos
back top
Duomenų apsauga, Rytas, info@kaeser.com