Gaminiai ir sprendimai Paslaugos Apie mus Kontaktai
 
 
  

„Sigma Smart Air“: tiksliai į dešimtuką!

 

pressinfo

„Sigma Smart Air“ yra paslauga, leidžianti naudotis prevencine technine priežiūra. Tam reikalinga išmani suspausto oro sistema.

„Sigma Smart Air“ yra daugiau nei vien tik jau gerai žinoma suspausto oro sistemų priežiūros paslauga. Iki šiol priežiūros procedūros arba būdavo spontaniškos, pagal klientų reikalavimą, arba atliekamos numatytais intervalais. Tokiu atveju visada išlieka pavojus, kad pagal faktines eksploatacijos valandas priežiūra bus atliekama per anksti arba per vėlai. Visa tai reiškia papildomas išlaidas naudotojui.

Su „Sigma Smart Air“ „Kaeser Kompressoren“ siūlo paslaugą, kuri leidžia naudoti prevencinę techninę priežiūrą, užtikrinti maksimalų energijos naudojimo našumą ir suspausto oro tiekimo prieinamumą kaip niekada anksčiau patikimai ir laiku. Tam reikia „išmanios“ suspausto oro pastotės, t. y., per Eternetą veikiančiame tinkle prijungtą prie „Sigma Network“ tinklo ir valdomą visuose įrenginiuose per „Sigma Air Manager 4.0“ valdymo sistemą. Taip visi veikimo, aptarnavimo ir energijos sąnaudų duomenys suspausto oro įrangoje bus matomi realiuoju laiku.

Toks duomenų valdymas „Sigma Smart Air“ realiuoju laiku derinamas su specialistų patirtimi ir prognoze paremta priežiūra. Tai leidžia užtikrinti optimalų suspausto oro tiekimą ir minimalius eksploatavimo ciklo kaštus.

Kokiu principu veikia „Sigma Smart Air“?

Fizinė sistema su virtualiuoju pasauliu yra sujungta viename struktūriniame modelyje. Šalia realiosios kiekvienos suspausto oro sistemos pagal operatoriaus poreikius taip pat sukuriamas jos skaitmeninis „dvynys“. Turint prieigą prie veikimo duomenų realiuoju laiku galima tiksliai stebėti suspausto oro sistemos sveikatos būklę. Tai leidžia laiku ir net iš anksto identifikuoti galimas tikėtinas triktis ir automatiškai imtis atitinkamų priemonių joms pašalinti. Taip gerokai sumažinami suspausto oro gamybos kaštai ir padidinamas suspausto oro tiekimo patikimumas ir prieinamumas.

Be to, galima nustatyti priežiūros procedūras atlikti tam tinkamiausiu laiku. Tai taupo ir tokius kaštus kaip išlaidos pirkimams, mokymams, logistikai, priežiūrai ir personalo išlaikymui. „Sigma Smart Air“ taip pat užtikrina didžiausio lygio kaštų skaidrumą visu eksploatavimo laikotarpiu.

„Sigma Smart Air“ taip pat leidžia stebėti tokius pagrindinius duomenis kaip priežiūros kaštai, rezervų lygis ir savitoji galia. Per visą eksploatavimo ciklą galima pastotoje valdyti energijos ir eksploatavimo laikotarpio priežiūros bei valdymo procesus. Nuolat atnaujinami duomenys apie energiją leidžia užtikrinti energijos srautų valdymą pagal ISO 50001 normą.

Sigma Smart AirTiksliai pagal poreikius atliekama priežiūra dabar kainuoja mažiau nei kada nors: su „Kaeser“ naujuoju priežiūros pasiūlymu „Sigma Smart Air“ tai tampa įmanoma.

SAM 4.0Kad veiktų Sigma Smart Air“, reikia „Sigma Air Manager 4.0“.

 
KAESER home Sitemap
Daugiau informacijos
back top
Duomenų apsauga, Rytas, info@kaeser.com