Gaminiai ir sprendimai Paslaugos Apie mus Kontaktai
 
 
  

Ateities technika: SAM 4.0 žino, ko reikia orpūtėms

 

pressinfo

Išmanusis orpūčių valdymas: valdymo sistema „Sigma Air Manager 4.0“ (SAM 4.0), pritaikyta orpūtėms, leidžia eksploatuoti jas pagal „Industrie 4.0“ reikalavimus ir užtikrina didžiausią veikimo našumą bei mažiausius kaštus.

„Industrie 4.0“ reiškia, kad visi pastotės komponentai yra optimaliai pritaikyti vienas prie kito, kontroliuojami ir veikia tiksliai pagal kliento poreikiui. Realiuoju metu gaunami, peržiūrimi ir vertinami veikimo duomenys. Tai leidžia laiku užkirsti kelią galimoms triktims ir imtis reikalingų prevencinių priemonių joms išvengti.

„Sigma Air Manager 4.0“ suspausto oro tiekimo orpūčių valdymo sistema užtikrina neprilygstamą našumą ir suderinamumą su „Industrie 4.0“ standartu. Centrinė valdymo sistema nustato didžiausią atskirų įrenginių veikimo našumą ir tiekiamą srautą optimaliai pritaiko pagal poreikio profilį. Per sekundę išanalizuojami veikimo duomenys, modeliuojamos veikimo alternatyvos ir pasirenkama tinkamiausia. Rezultatas: iki šiol nematytas našumas.

SAM 4.0 gali veikti 30 kalbų, ją paprasta valdyti 12 col. jutikliniame spalvotame ekrane, ir vos užmetus akį galima patikrinti, ar pastotė veikia optimaliu „žalios zonos“ režimu. Taip pat galima peržiūrėti ir analizuoti tokius duomenis kaip veikimo būklė, suspausto oro nuostolis, tiekiamas tūris, galia, įspėjamieji bei trikčių pranešimai konkrečiu laikotarpiu ir praeityje. Per tinklą šią informaciją galima patogiai peržiūrėti kompiuteryje biure ar kitoje vietoje. Tai ne tik garantuoja saugumą laiku imantis prevencinės priežiūros procedūrų, bet ir energijos valdymo našumą pagal ISO 50001 nuostatas.

Automatizuotas valdymas atveria vis naujų orpūčių eksploatavimo galimybių. Iki šiol priežiūros procedūras buvo galima atlikti tik gavus trikties pranešimą arba atėjus numatytam priežiūros terminui. Su SAM 4.0 galima imtis prevencinių priemonių jau tol, kol klaida ar gedimas dar neįvyko, ir taip sutaupyti pinigų bei išvengti nuostolių ir įrangos prastovų.

Įrenginyje integruoti davikliai ir „Sigma Control 2“ valdymo sistema apdoroja procesų duomenis ir realiuoju laiku persiunčia juos toliau į „Sigma Air Manager 4.0“. Su specialia programine įranga visa informacija perkeliama į „Kaeser Data Center“ duomenų centrą, kur jų analizė atliekama realiuoju laiku.

„Kaeser Data Center“ duomenų centras atlieka centralizuoto eksploatavimo pranešimų stebėjimo ir apdorojimo funkcijas. Pagal poreikį imamasi atitinkamų pagalbinių priemonių.

Priežiūros procedūras galima atlikti tiksliai tada, kada jų iš tikrųjų reikia. Tai taupo laiką, pinigus ir užtikrina patikimą ir našų orpūčių eksploatavimą.

SAM 4.0„Sigma Air Manager 4.0“ stebi ir valdo visus suspausto oro įrangos komponentus, ne tik užtikrindama neprilygstamą našumą, bet ir orpūčių suderinamumą su „Industrie 4.0“ standartu.

 
KAESER home Sitemap
Daugiau informacijos
back top
Privacy Policy, , info@kaeser.com