Gaminiai ir sprendimai Paslaugos Apie mus Kontaktai
 
 
  

SAM 4.0: Ateities technologija šiandieną

 

pressinfo

Industrija 4.0 arba ‘pramoninių įrenginių sistemos kontrolė internetu' žada tapti toli siekiančia pramonės revoliucija. Su nauja sistema Sigma Air Manager 4.0 (SAM 4.0) tai tampa įmanoma: galimybė iš anksto daryti prognozes, žinoti šiandieną, ką žada ateitis, prijungti prie tinklo komponentus ir naudoti daug didesnes duomenų apimtis nei kada nors - taip pat užtikrinti pastebimą energijos sąnaudų ekonomiją ir tiekti patikimą, tinkamos konsistencijos ir efektyvų suspaustą orą.

Naujausios kartos Sigma Air Manager (SAM 4.0) - visos suspausto oro gamybos ir apdorojimo komponentų pagrindinė valdymo sistema – jau yra dabartiniu metu. Tarp visų kitų svarbiausių pranašumų, naujoji sistema optimizuoja slėgio reikšmes, automatiškai reguliuoja kompresoriaus sistemos oro tiekimą, kad būtų galima priderinti kintantį oro poreikį ir optimizuoja sistemos našumą nuolatos analizuodama ryšį tarp valdymo nuostolių, įrenginių perjungimo nuostolių ir slėgio kitimo. Be to, SAM 4.0 suteikia galimybę suspausto oro stočiai pasinaudoti būsimų paslaugų pranašumu tokių, kaip profilaktinė techninė priežiūra. Visos šios savybės ne tik padidina eksploatacinį patikimumą ir našumą, bet ir ženkliai sumažina energijos išlaidas.

Geriausia kokia tik įmanoma slėgio kokybė pritaikyta specialiems poreikiams.

Tai didžia dalimi tampa įmanoma dėl Kaeser patobulintos 3-D Control sistemos, kuri atsižvelgia į kitus veiksnius, nekalbant jau apie slėgio nuostolius (paleidimų/stabdymų), kurie daro įtaką suspausto oro sistemos energijos našumui. Tai apima valdymo nuostolius (tuščiosios eigos bei dažnio konversijos) ir slėgio kitimą (vidutinio reikiamo slėgio viršijimo). Ši naujoviška valdymo strategija atlieka optimalios pasiekiamos konfigūracijos prognostinį apskaičiavimą ir atitinkamai sureguliuoja prijungtus komponentus - visa tai pagrindžiama vartotojui reikalingu santykiniu slėgiu.

Kai mašinos kalba

SAM 4.0 palaiko darbą 30 kalbų, o lengvai naudojamas 12 colių spalvotas jutiklinis ekranas rodo iš karto, ar energijos valdymo požiūriu stotis dirba "žalioje zonoje" . Darbinė būsena, slėgio dinamika, energijos sunaudojimas, taip pat gali būti lengvai rodoma ir analizuojama priežiūra bei klaidų pranešimai - viskas realiu laiku ir retrospektyvoje. Naudojantis personaliniu kompiuteriu ir tinklo ryšiu, šiuos duomenis galima patogiai gauti iš bet kur, net tik iš pačios mašinos. Tai ne tik vartotojui suteikia dvasinę pusiausvyrą, bet ir duoda pagrindą profilaktinei techninei priežiūrai bei suteikia energijos valdymo galimybę pagal ISO 50001.

Sigma tinklas

SAM 4.0 toli siekiantys ekonominiai efektai yra ir toliau plėtojami, kai vartotojai naudojasi Kaeser’s Sigma tinklo pranašumu. Remiantis eterneto technologija, galingas Sigma tinklas yra uždaras ir saugus tinklas, kuris buvo specialiai suformuotas optimalios stebėsenos palaikymui ir suspausto oro stočių valdymo koordinavimui.

Nuotolinė diagnostika ir profilaktinė techninė priežiūra

SAM 4.0 siūlo papildomas galingas funkcijas. Pavyzdžiui, priežiūros ir klaidų pranešimai gali būti nedelsiant išsiųsti el. paštu į iš anksto nustatytą asmeninį adresą, o nuotolinės diagnostikos parinktis suteikia profilaktinės techninės priežiūros ir praktinės priežiūros galimybę. Šie abu elementai padidina suspausto oro prieinamumą ir patikimumą bei padeda išlaikyti gyvavimo ciklo išlaidas iki absoliutaus minimumo.

SAM 4.0: Pritaikyta ateičiai

SAM 4.0 yra brandžiai sukonstruota, kad būtų galima pritaikyti galimai būsimai suspausto oro sistemos plėtrai. Paprasčiausias programinės įrangos patobulinimas suteikia galimybę plėtrai be papildomų investicijų naujai techninei įrangai.

SAM 4.0SAM 4.0: Sigma Air Manager 4.0 (SAM 4.0) sistema ne tik užtikrina visų suspausto oro stoties komponentų labai efektyvią stebėseną ir kontrolę, bet taip pat suteikia jiems galimybę pasinaudoti perspektyviais pranašumais, kuriuos siūlo Industrija 4.0.

 
KAESER home Sitemap
Daugiau informacijos
back top
Privacy Policy, , info@kaeser.com