Gaminiai ir sprendimai Paslaugos Apie mus Kontaktai
 
 
  

„Sigma Profil“ profilis ir magnetinės pavaros variklis Dvigubai našesnis veikimas

 

pressinfo

Atsakingas išteklių valdymas yra vienas iš svarbiausių „Kaeser Kompressoren“ Koburge sėkmės faktorių. Kaip viena iš pirmaujančių suspausto oro sistemų gamintojų, diktuojančių rinkos tendencijas, šeimyninė įmonė 2017 metų Hanoverio parodoje pristato naują proveržį: reguliuojamo dažnio ASD kompresorius, kuriuose pirmą kartą kaip standartinė įranga yra sumontuotas sinchroninis magnetinės varžos variklis, kuris su daline apkrova pasižymi kur kas mažesniu nuostoliu nei asinchroniniai varikliai.

ASD serijos „Kaeser“ sraigtiniai kompresoriai su tūriniu srautu nuo 3,15 iki 5,5 m³/min. dėl „Sigma Profil“ profilio ir modernios pavaros koncepcijos išsiskiria didesne galia ir prieinamumu, mažesnėmis energijos sąnaudomis ir mažesne užimama vieta.

2017 metų Hanoverio parodoje ši serija pirmą kartą bus pristatyti plačiajai visuomenei, taip pabrėžiant įmonės kaip tendencijas diktuojančios įrangos tiekėjos vaidmenį. Įmonė rinkoje pristato ASD serijos reguliuojamų apsukų sraigtinius kompresorius su visiškai nauja pavara. Didžiausias šio sprendimo, sukurto bendradarbiaujant su „Siemens“, privalumas – iki dešimt procentų geresnis našumo koeficientas veikiant su daline apkrova. Šis jau ne vieną dešimtmetį žinomas veikimo principas dabar techniniu požiūriu yra tiek ištobulintas serijiniuose varikliuose, kad jo privalumais gali naudotis naudotojai visame pasaulyje.

Didelio našumo sistema su reguliuojamu pavarų mechanizmu

Su savo ASD serijos įrenginiais su reguliuojamomis apsukomis (variantas SFC) „Kaeser“ savo klientams visame pasaulyje pristato sprendimą, išsiskiriantį minimaliomis energijos sąnaudomis ir darbiniais kaštais. Kadangi suspausto oro pastotės dažnai yra modulinės: nuolatinio veikimo kompresorinės sistemos su IE3 ir IE4 varikliais perima pagrindinės apkrovos tiekimą, o papildomi pikinių apkrovų kompresoriai užtikrina lankstų padidintą suspausto oro tiekimą, reguliuojamą modernia valdymo sistema „Sigma Air Manager 4.0“. Tai užtikrina „Siemens“ sinchroninės magnetinės pavaros sistema su ypač ypač našiu veikimu su daline apkrova. 

Naujoji sistema buvo sukurta ne tik pagal naujosios EN 50598 normos veikimo našumo standartą, bet ir akcentuoja veikimo našumą kartu saugant gamtą bei reguliuojant apsukas pagal faktinį poreikį.

Geriausios sinchroninių ir asinchroninių variklių savybės

Naujosios modernios standartinių variklių serijos įrenginiuose puikiai dera geriausios sinchroninių ir asinchrononių variklių savybės. Rotoriuje nenaudojami nei aliumininiai, nei vario, nei brangūs retųjų žemės metalų magnetai, vietoje to naudojamos viena už kitos išdėstytos elektrinės plokštelės su specialiais profiliais. Dėl to pavara yra tvirta, patikima , ir jos priežiūrą atlikti kur pas patogiau nei asinchroninių įrenginių.

Kita vertus, valdymo charakteristikos prilygsta sinchroninių variklių ypatybėms: magnetinės pavaros varikliai dėl savo dizaino išsiskiria dideliu dinamiškumu ir veikdami visiškai nekaista. Tai leidžia optimaliai pritaikyti visą pavaros mechanizmą, suderinant jį su dažnio keitikliu ir varikliu. Šis derinys yra optimalus, o dėl savo valdymo sistemos įranga maksimaliai taupo elektros energiją.

Moderni pavaros sistema ateities įrenginiams

Jei norėtumėte patys įsitikinti naujosios pavarų technologijos privalumais, kviečiame visus į 2017 metų Hanoverio mugę. Ten „Keaser“ pristatys naujuosius ASD-SFC serijos sraigtinius kompresorius. Šios serijos kompresorius pirmą kartą pateikiamas su moderniu „Siemens“ sinchroniniu magnetinės varžos varikliu, kuris daline apkrova leidžia pagerinti našumo koeficientą net iki dešimt procentų, yra tarp našiausių savo srities įrenginių su IES2 pagal naująsias EN 50598 energijos našumo normas ir leidžia gerokai sumažinti elektros sąnaudas. Tokie varikliai leistų sutaupyti iki 450 eurų per metus energijai (skaičiuojant su maždaug 6.000 darbo valandų ir 10 centų už kilovatvalandę įkainiu).

Tai suteikia naudotojams kur kas daugiau lankstumo pritaikant įrangą veikti nekenkiant aplinkai ir naudojant ją tik tokiu galingumu, kokio reikia tuo momentu. „Kaeser“ ne tik pristato didelio našumo IE4 asinchroninius variklius, bet ir žengia dar toliau, siekdama padidinti energijos naudojimo našumą ir rūpindamasi savo įrenginių poveikio aplinkai mažinimu.

ASD„Kaeser Kompressoren SE“ visoje įrenginių nuo 30 kW iki 315 kW klasėje įrengė energiją tausojančius IE4 standarto variklius ir imasi gerinti variklių veikimo charakteristikas su dalinėmis aplinkomis, taip prisidėdama prie aplinkos apsaugos iniciatyvų.

Wolfgang HartmannWolfgang Hartmann, „Kaeser Kompressoren SE“ rinkodaros vadovas ir technologijų ekspertas: „Su puikiai priderinta „Siemens“ varančiąja sistema, sudarytą iš dažnio keitiklio ir sinchroninės magnetinės pavaros variklio, veikimo sistemos našumas pagal EN 50598 padidinamas iki neturinčio lygių pasaulyje.“

ASDReguliuojamo dažnio „Kaeser“ ASD sraigtiniai kompresoriai pristatomi 2017 metų Hanoverio parodoje su sinchroninės magnetinės pavaros sistema iš „Siemens“.

ASDPalyginus sinchroninis magnetinės varžos variklis pasižymi kur kas didesniu veikimo našumu.

ASDDėl tikslaus reguliavimo ir modernios „Siemens“ sinchroninės magnetinės pavaros sistemos įrenginys puikiai veikia su „Simotic“ GP/SD varikliu ir „Sinamics“ G120 dažnio keitikliu.

 
KAESER home Sitemap
Daugiau informacijos
back top
Privacy Policy, , info@kaeser.com