Gaminiai ir sprendimai Paslaugos Apie mus Kontaktai
 
  Rotaciniai sraigtiniai kompresoriai
  Stūmokliniai kompresoriai
Oro apdorojimas
    Džiovinimas
    Filtravimas
    Slėgio palaikymo oro magistralėje sistema
    Kondensato apdorojimo įranga
  Valdikliai
  Rotaciniai sraigtiniai vakuumo sudarymo įrenginiai
  Orpūtės
  Mobilūs kompresoriai
  Originalios dalys
  SIGMA PET AIR
  Sutarčių sudarymas
  Industrie 4.0
 
  

Oro apdorojimo įranga

 

Priklausomai nuo taikymo atvejo arba pramonės šakos, suslėgtas oras turi būti džiovinamas, valomas arba net sterilizuojamas. Su KAESER įranga gaunamas kokybiškas suslėgtas oras, kuriame nešvarumai iš dalies yra žemiau praktiškai aptinkamo lygio.

Kaip teisingai apdoroti orą, kad būtų patenkinti jūsų reikalavimai? Jeigu norite gauti išsamesnę informaciją, spustelėkite ant kairėje pusėje išvardintų įrenginių arba susisiekite su mūsų specialistais.

Džiovinimas

Į kompresorių įsiurbiamas atmosferos oras yra dujų mišinys, kuriame visada yra vandens garų. Tačiau ore susikaupiantis vandens garų kiekis yra nepastovus ir daugiausiai priklauso nuo temperatūros. Kylant oro temperatūrai – o tai vyksta slėgimo metu – taip pat didėja oro gebėjimas kaupti drėgmę. Kai oras aušinamas, jo gebėjimas kaupti drėgmę mažėja, todėl vandens garai kondensuojasi. Šis kondensatas pašalinamas centrifuginiame skirtuve arba oro resiveryje, kurie montuojami už kompresoriaus. Net ir po to oras vis dar gali būti visiškai prisotintas vandens garų. Dėl šios priežasties, orui toliau auštant oro paskirstymo vamzdžiuose ir naudojimo taškuose gali susikaupti dideli kondensato kiekiai. Sistemos gedimas, gamybos prastova ir brangūs aptarnavimo bei remonto darbai yra neišvengiami be papildomo oro džiovinimo.

Filtravimas

Vidutiniškai su kiekvienu atmosferos oro kubiniu metru kompresorius įsiurbia iki 190 milijonų nešvarumų dalelių, angliavandenilių, virusų ir bakterijų. Pats kompresorius gali pašalinti tik dideles nešvarumų daleles, o didžioji teršalų dalis lieka suslėgtame ore. Tai reiškia, jog daugeliu atvejų reikalingas kruopštus oro valymas: Švarus, kokybiškas suslėgtas oras maksimaliai pailgina pneumatinio įrankio eksploatacijos laikotarpį, garantuoja didžiausią pneumatinės įrangos ir valdymo sistemų našumą ir apsaugo vamzdžius bei vožtuvus nuo teršalų. Todėl filtravimas ne tik sumažina aptarnavimo, techninės priežiūros ir remonto išlaidas, taip gali sumažinti pradines investicijas.

Suslėgto oro laikymas

Oro kaupimo ir buferinių funkcijų dėka oro resiveris vaidina pagrindinį vaidmenį suslėgto oro įrangoje: jis užtikrina pakankamą oro tiekimą maksimalaus pareikalavimo momentais ir dažnai naudojamas kondensato pašalinimui iš suslėgto oro. Todėl svarbu, kad būtų parinktas teisingas resiverio dydis konkrečiai sistemai, kad resiveris būtų atsparus korozijai, o jo patikros intervalas būtų kuo ilgesnis. KAESER oro resiveriai tenkina visus šiuos reikalavimus.

Slėgio palaikymo oro magistralėje sistemos

Suslėgto oro apdorojimo sistemos suprojektuotos tam tikram oro srautui, kuris, sistemai dirbant pilna apkrova, susiduria su suslėgto oro pasipriešinimu oro paskirstymo tinkle. Tačiau, jeigu šio pasipriešinimo nėra, pavyzdžiui, mažos apkrovos arba prastovos metu, džiovintuvai ir filtrai gali susidurti su staigiu oro srauto antplūdžiu, kuris pasireiškia, kai sistema paleidžiama iš naujo. Slėgio palaikymo oro magistralėje sistemos neleidžia tam įvykti. Šios sistemos ne tik užtikrina pastovią suslėgto oro kokybę, bet ir pagerina sistemos patikimumą ir ženkliai pailgina oro apdorojimo įrangos eksploatacijos laikotarpį.

Kondensato apdorojimo įranga

Kondensatas yra neišvengiamas oro slėgimo padarinys. Tai yra chemiškai aktyvus skystis, kurio didžiąją dalį sudaro vanduo, tačiau jame taip pat yra alyvos ir nešvarumų dalelių (pvz., rūdžių). Jeigu kondensatas nėra patikimai surenkamas visuose surinkimo taškuose, jis gali sutrikdyti įrenginių veikimą ir sukeldamas koroziją smarkiai apgadinti suslėgto oro sistemą. Patirtis rodo, jog plūdiniai išleidimo mechanizmai po tam tikro laiko tampa nepatikimi, o pagal laiką kontroliuojami mechanizmai gali būti didelių oro nuotėkių priežastimi. Pagal elektroniniu būdu nustatomą lygį kontroliuojamas „ECO DRAIN“ mechanizmas yra idealus sprendimas. Kondensato išleidimo mechanizmas „ECO DRAIN“. 
Kondensatas yra neišvengiamas oro slėgimo padarinys. Tai yra chemiškai aktyvus skystis, kurio didžiąją dalį sudaro vanduo, tačiau jame taip pat yra alyvos ir nešvarumų dalelių. Neapdorotas šių medžiagų mišinys gali padaryti rimtą žalą aplinkai. Vandens išteklių įstatymai įpareigoja išvalyti užterštą vandenį iki nurodyto saugumo lygio, švarumo atžvilgiu. KAESER KOMPRESSOREN „AQUAMAT“ kondensato apdorojimo sistemos kaip tik atlieka šią funkciją: jos užtikrina, kad teršalų lygis atitiks įstatymų nustatytas ribas (pvz., angliavandenilių liks ne daugiau, nei 10 arba 20 mg/litre).

 
KAESER home Sitemap
Daugiau informacijos
back top
Duomenų apsauga, Rytas, info@kaeser.com