Gaminiai ir sprendimai Paslaugos Apie mus Kontaktai
 
  Rotaciniai sraigtiniai kompresoriai
  Stūmokliniai kompresoriai
  Oro apdorojimas
  Valdikliai
  Rotaciniai sraigtiniai vakuumo sudarymo įrenginiai
  Orpūtės
  Mobilūs kompresoriai
Originalios dalys
  SIGMA PET AIR
  Sutarčių sudarymas
  Industrie 4.0
 
  

Didelis našumas ir efektyvumas naudojant originalias KAESER dalis

 

Rinkitės patikimumą
KAESER aptarnavimo tarnybos personalas naudoja tik išbandyto patvarumo originalias eksploatacines ir atsargines dalis, kad užtikrintų patikimumą ir ilgą eksploatacijos laikotarpį. Tik originalios KAESER dalys garantuoja patikrintą kokybę.

SIGMA FLUID
Modernus KAESER „SIGMA FLUID“ aušinimo skystis ne tik užtikrina išskirtinę apsaugą nuo dėvėjimosi ir gerą sutepimą (net ir žemoje temperatūroje), tačiau taip pat supaprastina kondensato apdorojimą.
SIGMA FLUID
Atnaujinami sraigtų blokai
KAESER atnaujinami sraigtų blokai apdirbami taikant naujausius gamybos technologinius procesus. Tikslaus korpuso išmatavimo ir guolių sureguliavimo dėka, šie blokai yra tokie pat kokybiški, efektyvūs ir patvarūs, kaip ir visiškai nauji sraigtų blokai.
exchange airends
Techninės priežiūros rinkiniai
Mūsų per dešimtmečius sukaupta patirtis rodo, kad atliekant reguliarią sistemos techninę priežiūrą reikia keisti tam tikras dalis. KAESER techninės priežiūros rinkiniuose yra visi reikalingi komponentai.
service kits
Filtravimo elementai
Originalūs KAESER filtravimo elementai užtikrina itin efektyvų filtravimą ir minimalų slėgio kritimą. Naujai suprojektuoti koalescenciniai filtrai užtikrina optimalias eksploatacines charakteristikas esant ir mažam oro srautui.
filter elements
Aktyvintosios anglies filtrai
KAESER aktyvintosios anglies filtrai užtikrina kokybišką kondensato apdorojimą pagal pačius griežčiausius vandens švarumo reikalavimus. Filtruose suderintas ilgas eksploatacijos laikotarpis ir pastovios filtravimo techniniai parametrai.
activated carbon filters
Skirtuvo kasečių komplektai
Kiekvienam KAESER kompresoriaus modeliui skiriamas komplektas, kuriame yra atitinkami sandarikliai ir skirtuvo kasetės. Tik originalios KAESER skirtuvo kasetės užtikrina mažiausią įmanomą likusios alyvos kiekį.
separator cartridge kit
Oro filtro elementai
Dideli oro filtro elementai apsaugo sraigtų bloką nuo kietų dalelių pažeidimų. Tokiu būdu žymiai pailginamas kompresoriaus eksploatacijos laikotarpis.
filter element
Techninės priežiūros sutartys, padedančios išsaugoti maksimalų sistemos patikimumą ir vertę
Visame pasaulyje KAESER atstovauja didelę patirtį turintys šalių filialai ir kvalifikuoti partneriai. Globalus KAESER aptarnavimo tinklas ir moderni logistikos sistema užtikrina, kad kiekvienas klientas, kad ir kur jis bebūtų, gali pasikliauti greitu ir patikimu originalių KAESER atsarginiu dalių pristatymu.
 
KAESER home Sitemap
Daugiau informacijos
back top
Duomenų apsauga, Rytas, info@kaeser.com