Gaminiai ir sprendimai Paslaugos Apie mus Kontaktai
 
  Rotaciniai sraigtiniai kompresoriai
Stūmokliniai kompresoriai
    Slėgio stiprintuvai
  Oro apdorojimas
  Valdikliai
  Rotaciniai sraigtiniai vakuumo sudarymo įrenginiai
  Orpūtės
  Mobilūs kompresoriai
  Originalios dalys
  SIGMA PET AIR
  Sutarčių sudarymas
  Industrie 4.0
 
  

Stūmokliniai kompresoriai

 

Technologinio proceso ir pramoninės gamybos kokybė bei efektyvumas didžiąja dalimi priklauso nuo naudojamų įrankių ir įrengimų. Modernūs stūmokliniai kompresoriai gali būti labai efektyvus sprendimas daugelyje suslėgto oro tiekimo sistemų. Plačiame KAESER stūmoklinių kompresorių asortimente yra didelis įvairaus našumo kompresorių modelių pasirinkimas, kuris patenkins kiekvieną suslėgto oro poreikį.Dirbtuvių kompresoriai „Classic“

KAESER „Classic“ serijos kompresoriai suprojektuoti ir gaminami pagal aukščiausius kokybės standartus, tačiau pasirinkta tokia jų kainodara, kad būtų tenkinami mažų bei besikuriančių verslų poreikiai, nesumažinant kompresorių efektyvumo, patikimumo ir patvarumo.

Kiekvieno poreikiams pritaikytiems, visiems „Classic“ serijos stūmoklinių kompresorių modeliams reikalinga minimali techninė priežiūra ir jie sukurti taip, kad užtikrintų ilgametį efektyvų ir patikimą veikimą.

Dirbtuvių kompresoriai „Premium“

Gaminami pagal aukščiausius kokybės standartus KAESER „Premium“ serijos stūmokliniai kompresoriai pasižymi išskirtiniu patikimumu ir universalumu.

Kad būtų užtikrintas maksimalus našumas, efektyvumas ir patvarumas, smulkmeniškai suprojektuotų gaminių asortimento gamyboje naudojamos tik pačios geriausios medžiagos. Šių privalumų ir minimalaus techninės priežiūros poreikio dėka „Premium“ serijos produktai yra idealus pasirinkimas visiems dirbtuvių atvejams.

Stūmokliniai kompresoriai „Eurocomp“

KAESER „Eurocomp“ stacionarūs stūmokliniai kompresoriai idealiai tinka naudoti dirbtuvėse, verslo ir pramoniniuose objektuose, kuriems reikalingi didesni suslėgto oro kiekiai. Komplektuojamus su horizontaliu, vertikaliu arba atskiru oro resiveriu, „Eurocomp“ serijos gaminius galima įrengti faktiškai bet kokioje aplinkoje. 

KAESER „Eurocomp“ stūmokliniuose kompresoriuose naudojami kokybiški, Vokietijoje gaminami kompresorių blokai, itin efektyvūs aliumininiai tarpiniai aušintuvai ir tiesioginės pavaros, kad būtų užtikrintas maksimalus eksploatacijos laikotarpis ir patikimumas.

„AIRBOX“ / „AIRBOX CENTER“ stūmokliniai kompresoriai

Naujoji KAESER „AIRBOX“ ir „AIRBOX CENTER“ serija yra pirmieji stūmokliniai kompresoriai, turintys modernų „SIGMA CONTROL BASIC“ kompresorių valdiklį.

„AIRBOX“ ir vientisa „AIRBOX CENTER“ sistema, kuri turi integruotą suslėgto oro resiverį, šaldymo principu veikiantį džiovintuvą ir pasirenkamus filtrus, pristatoma parengta neatidėliotinam eksploatavimui ir su skirstomuoju skydu.

Energiją taupantys IE2 varikliai užtikrina efektyvią suslėgto oro gamybą ir neprilygstamą našumą.

Pramoniniai stūmokliniai kompresoriai

KAESER pramoniniai stūmokliniai kompresoriai yra išskirtinai patikimi, tvirti ir universalūs, bei jiems reikalinga minimali techninė priežiūra.

Gaminami pasitelkiant per 80 metų tiksliojoje inžinerijoje sukauptą patirtį, KAESER kompresoriai yra „Made in Germany“ pagal aukščiausius kokybės standartus, taip užtikrinant išskirtinį atmosferos oro tiekimą ir efektyvumą.

Slėgio stiprintuvai

KAESER KOMPRESSOREN gamina platų asortimentą preciziškų didelio galingumo slėgį stiprinančių stūmoklinių kompresorių, kurie suslėgto oro slėgį rotacinių sraigtinių kompresorių sistemose gali padidinti iki 45 bar (g). Jie idealiai tinka naudoti kartu su „SIGMA PET AIR“ agregatais ir KAESER rotaciniais sraigtiniais kompresoriais.

 
KAESER home Sitemap
Daugiau informacijos
back top
Duomenų apsauga, Rytas, info@kaeser.com