Gaminiai ir sprendimai Paslaugos Apie mus Kontaktai
 
Rotaciniai sraigtiniai kompresoriai
    Heat Recovery
    Standartinės konstrukcijos
    su šaldymo principu veikiančiu džiovintuvu
    su kintamų apsukų pavara
  Stūmokliniai kompresoriai
  Oro apdorojimas
  Valdikliai
  Rotaciniai sraigtiniai vakuumo sudarymo įrenginiai
  Orpūtės
  Mobilūs kompresoriai
  Originalios dalys
  SIGMA PET AIR
  Sutarčių sudarymas
  Industrie 4.0
 
  

Kuo daugiau oro, tuo didesnės santaupos...

 

Mažesnės eksploatacijos ciklo išlaidos

Per visą bet kokio kompresoriaus eksploatavimo laikotarpį išlaidos energijai yra daug kartų didesnės už pradines įrangos įsigijimo išlaidas, todėl joks įrangos pirkimo kainos skirtumas negarantuoja ekonomiško sprendimo. Efektyvumas ir patikimumas yra esminiai suslėgto oro tiekimo veiksniai, todėl, kad pasiektų šiuos tikslus, KAESER naudoja kokybiškus, patvarius ir ilgaamžius komponentus. Energiją taupantys KAESER sraigtiniai kompresoriai gali padėti verslui padidinti jo konkurencingumą ir ženkliai sumažinti suslėgto oro tiekimo išlaidas..

Šilumos rekuperavimas naudingas aplinkai ir taupo išlaidas:
Suslėgto oro gamybos metu susidaranti perteklinė šiluma sudaro didelę galimybę taupyti, nes 100 procentų kompresoriui tiekiamos energijos virsta šiluma. Šią energiją galima panaudoti pakartotinai. Iš tiesų galima pakartotinai panaudoti iki 96 % energijos, kuri sunaudojama gaminant suslėgtą orą. Tai leidžia ne tik kasmet sutaupyti daug lėšų, bet taip pat padeda žymiai sumažinti CO2 emisiją.
Taupymo mastas priklauso nuo kompresorių dydžio ir naudojamo pagrindinio energijos šaltinio (elektros, dujų, mazuto). Be to, daugumą senesnio modelio kompresorių galima modernizuoti įrengiant šilumos rekuperavimo sistemą.

Sigma Control

Energiją taupantys valdikliai:
SIGMA CONTROL 2andSIGMA CONTROL BASIC

SIGMA CONTROL 2 pasižymi labai lanksčia moduline sistema, tačiau jo standartinė konstrukcija reiškia, kad universali valdymo sistema gali būti suderinta taip, kad tiktų bet kuriam sraigtiniam kompresoriui iš KAESER KOMPRESSOREN plataus produktų asortimento. Ši modulinė sistema, susidedanti iš pagrindinio valdymo bloko ir atskirų įvesties / išvesties modulių, pagerina suderinamumą ir patogumą.

Integruotas tinklo serveris
SIGMA CONTROL 2 turi savo tinklo serverį, kas suteikia galimybę valdyti kompresorių per Internetą / intranetą. Iš bet kokio kompiuterio, kuriame yra standartinė interneto naršyklė, galima stebėti veiklos duomenis, priežiūrą bei informacines / įspėjamąsias žinutes. Ši savybė palengvina valdymą ir priežiūrą.

Energija taupantis kompresoriaus sraigtų blokas su „SIGMA PROFILE“ rotoriais

Mažas sraigtų blokas tam tikros galios pavara gali būti sukamas didelėmis apsukomis, o didelis sraigtų blokas - mažomis apsukomis. Didesni mažesnių apsukų sraigtų blokai yra efektyvesni ir tiekia daugiau suslėgto oro, varantiesiems įrenginiams sunaudojant tiek pat energijos.
Dėl šios priežasties KAESER gamina mažų apsukų sraigtų blokus su optimizuoto profilio rotoriais. Kiekvienas KAESER rotacinis sraigtinis kompresorius greitai atsiperka, nes ženkliai sumažina energijos išlaidas.

Sigma Profil

KAESER „SIGMA PROFILE“

Sukurtas KAESER ir nuolat tobulinamas KAESER „SIGMA PROFILE“ sutaupo iki 15 procentų energijos, lyginant su įprastais sraigtų bloko rotorių profiliais.
Visuose KAESER rotacinių sraigtų blokuose naudojamas šis energiją taupantis rotorių profilis ir visi sraigtų blokai suprojektuoti taip, kad užtikrintų maksimaliai efektyvų energijos naudojimą.
Pakankamo dydžio preciziškai sulygiuoti ritininiai guoliai ir labai tikslus mašininis apdirbimas garantuoja ilgą eksploatacijos laikotarpį ir išskirtinį patikimumą.

 
KAESER home Sitemap
Daugiau informacijos
SIGMA PROFILE - daugiau oro sunaudojant mažiau energijos
Brochures:
Rotary Screw Compressors
Compressed air treatment
back top
Duomenų apsauga, Rytas, info@kaeser.com