Gaminiai ir sprendimai Paslaugos Apie mus Kontaktai
 
  Rotaciniai sraigtiniai kompresoriai
  Stūmokliniai kompresoriai
  Oro apdorojimas
  Valdikliai
  Rotaciniai sraigtiniai vakuumo sudarymo įrenginiai
  Orpūtės
  Mobilūs kompresoriai
  Originalios dalys
  SIGMA PET AIR
  Sutarčių sudarymas
  Industrie 4.0
 
  

Vis daugiau naudotojų renkasi KAESER

 

Tunelių kasimas ir apsauga nuo vandens užteršimo

Dyzeliniai „Mobilair“ kompresoriai yra ekonomiški ir universalūs. Jie naudojami pagal įvairią paskirtį, pvz., orui tiekti tunelių statybų projektams (pvz., „Gotthard“ tunelis) arba plūduriuojančioms naftos užtvaroms, kurios naudojamos sulaikant uostuose išsiliejusią naftą.

Mobilair diesel-driven compressors

screw compressors

Bendrieji verslo ir pramonės poreikiai

Šiandien pramonei suslėgto oro poreikius dažniausiai tenkina sraigtiniai kompresoriai. Šis tendencingumas pastebimas ir tarp prekybininkų. Kaeser sraigtiniai kompresoriai šią tendenciją atspindi tuo, kad visame pasaulyje naudojama jau virš 200000 šių ekonomiškų ir patikimų mašinų.

PET butelių gamyba

Kaeser suprojektavo itin ekonomišką suslėgto oro sistemą PET butelių gamybai. Ją sudaro žemo slėgio pakopa (rotacinis sraigtinis oro kompresorius), aukšto slėgio pakopa (slėgio stiprintuvas) ir šaldymo principu veikiantis džiovintuvas. Sistemos privalumai yra mažos investicijos ir eksploatacijos išlaidos, bei galimai aukščiausias eksploatacinis patikimumas.

screw compressors

rotary screw vacuum packages

Dulkių ištraukimas, pakavimas ir filtravimas

Kelisraigtinių vakuumo sudarymo įrenginių panaudojimo sričių pavyzdžiai: dulkių ištraukimas, pakavimas, patikrinimo procesai, džiovinimas, dujų šalinimas ir filtravimas, butelių ir tūbelių užpildymas. Šiuose įrenginiuose sumontuotas specialus vakuumo sudarymui pritaikytas sraigtų blokas, be to, kaip ir sraigtiniuose kompresoriuose, juose įrengtas pramoninis kompiuterinis„SIGMA CONTROL 2“ valdiklis.

Džiovinimas, aeravimas ir gabenimas

Kaeser rotacinės orpūtės naudojamos slėginiuose arba vakuuminiuose džiovinimo, vandens apdorojimo baseinų aeravimo, miltų arba granulių pavidalo medžiagos gabenimo, siurbiamojo valymo, tikrinimo ir pakavimo agregatuose.

rotary blowers

 
KAESER home Sitemap
Daugiau informacijos
back top
Duomenų apsauga, Rytas, info@kaeser.com