Gaminiai ir sprendimai Paslaugos Apie mus Kontaktai
 
  Rotaciniai sraigtiniai kompresoriai
  Stūmokliniai kompresoriai
  Oro apdorojimas
  Valdikliai
  Rotaciniai sraigtiniai vakuumo sudarymo įrenginiai
  Orpūtės
  Mobilūs kompresoriai
  Originalios dalys
  SIGMA PET AIR
  Sutarčių sudarymas
Industrie 4.0
 
  

Industrie 4.0 – ateitis jau prasidėjo

 

Konfigūruokite, pritaikykite, projektuokite patys – individualumas yra neatskiriama žmogaus charakterio savybė. O jei tai visa pramonės šaka, kurioje serijinius prietaisus galima pritaikyti pagal individualius poreikius? 

Industrie 4.0

Sveiki prisijungę prie ketvirtosios pramoninės revoliucijos

Skaitmeninė komunikacija tarp mašinos ir komponento pirmą kartą leidžia kurti individualizuotus produktus net pramoninėse masinės gamybos linijose. Šis pasiekimas mums atveria išties plačias naujas perspektyvas. Tačiau mes KAESER jau esame joms pasirengę. Kaip jūsų partneris, esame pasiruošę pasiūlyti jums išmanius, iki šiol neregėto našumo suspausto oro tiekimo sprendimus, kuriuos lengvai integruosite į esamas savo gamybos ir energijos valdymo sistemas.

KAESER 4.0 – veikimo pritaikymas realiuoju laiku ir prognozuojamoji prevencinė priežiūra

Išmanios tinkle veikiančios KAESER suspausto oro tiekimo sistemos tiekia Industrie 4.0 gamybos srityse reikalingos galios ir kokybės suspaustą orą. Sistemos taip pat labai anksti užfiksuoja bet kokius nukrypimus nuo įprastų veikimo parametrus, kad būtų galima pakoreguoti situaciją, kol neįvyko gedimas.

Centrinė valdymo sistema yra SIGMA AIR MANAGER 4.0. Per visą SIGMA NETWORK tinklą visi suspausto oro sistemos galios duomenys realiuoju laiku siunčiami į KAESER DATA CENTER centrą, kur juos galima analizuoti ir apdoroti KAESER specializuotais įrankiais bei išvesti į įvairius mobiliuosius prietaisus (stebėjimo sistemas). Realiojo laiko analizė ir KAESER patirtis leidžia planuoti priežiūros procedūras ypač tiksliai.

Nauda Jums

  • Lankstus suspausto oro valdymo sistemos pritaikymas individualizuotai serijinei gamybai.
  • Nepriekaištingas našumas dėl nuolatinio stebėjimo ir optimizavimo realiuoju laiku.
  • Didelis veikimo patikimumas naudojant nuotolinę diagnostiką, prognozuojamą prevencinę priežiūrą ir apsaugą nuo kritinių būklių susidarymo.
  • Optimalus saugumas ateityje dėl suderinamumo su įvairiomis sąsajomis, paprasto atnaujinimo ir integruoto energijos valdymo pagal ISO 50001 standartą.

SIGMA AIR MANAGER 4.0Pagrindas

Visą informaciją apie mūsų sujungimo valdymo sistemos funkcijas, konstrukciją ir technines savybes rasite čia: SIGMA AIR MANAGER 4.0

 
KAESER home Sitemap
Daugiau informacijos
Industrie 4.0: klausimai ir atsakymai
back top
Duomenų apsauga, Rytas, info@kaeser.com