Gaminiai ir sprendimai Paslaugos Apie mus Kontaktai
 
  Rotaciniai sraigtiniai kompresoriai
  Stūmokliniai kompresoriai
  Oro apdorojimas
  Valdikliai
  Rotaciniai sraigtiniai vakuumo sudarymo įrenginiai
  Orpūtės
  Mobilūs kompresoriai
  Originalios dalys
  SIGMA PET AIR
Sutarčių sudarymas
  Industrie 4.0
 
  

SIGMA AIR UTILITY (Sigma oro įrenginys)

 

Mišrus paslaugų paketas

Paprasčiausiai pirkite Jums reikalingą orą
Įsivaizduokite, kad Jūsų suspausto oro tiekimo sistema nepareikalavo nei vieno cento investicijų. Jums nereikėjo finansuoti patiems ar ieškoti išorinio kapitalo, o sistema yra suspausto oro sistemų inžinerijos technologinė naujiena, teikianti išskirtinį našumą. Jūsų suspausto oro sistema yra nuolat prižiūrima o kompanijos biudžetas, skiriamas priežiūrai ir remontui yra lygus nuliui. Skamba gerai? Tai ir yra gerai. Pažiūrėkite ir paskaitykite patys!

Naudos be jokių kompromisų
Jūs tikriausiai nestatysite elektrinės, kad patenkintumėte savo elektros energijos poreikius. Kodėl Jums tuomet reikia investuoti savo likvidų turtą, kad nusipirktumėte visą suspausto oro sistemą, kai Jūs galite rinktis KAESER SIGMA AIR UTILITY (Sigma oro įrenginio) paketą? Mes rūpinamės viskuo, pradedant planavimu ir instaliavimu ir baigiant sistemos eksploatavimu, priežiūra ir remontu. Tai suteikia Jums didelių naudų: patikimas suspausto oro tiekimas, maksimalus energijos taupymas ir visiškai skaidrios sąnaudos.

Viskas iš ekspertų
Suspaustas oras yra pernelyg svarbus gamyboje, kad galima būtų rizikuoti patikėti šį klausimą bet kam, o ne tikriems specialistams su ypatinga patirtimi. KAESER KOMPRESSOREN mišrus paslaugų paketas yra pritaikomas Jūsų poreikiams: be to, KAESER teikia ne tik specifinius sistemų sprendimus, sukurtus itin patyrusių suspausto oro specialistų. Kaip pirmaujantis kompresorių gamintojas ir suspausto oro sistemų tiekėjas, KAESER taip pat siūlo susijusią įrangą – kompresorius, suspausto oro sistemas ir moderniausiais suspausto oro valdymo sisitemas – ir visa tai su pasauliniu mastu pripažinto ženklo “Pagaminta Vokietijoje” kokybe. KAESER telepaslaugos, logistikos centras ir mūsų paslaugų tinklas užtikrina suspausto oro kokybę. Viskas tinka.

Skaidru ir patikima
Kompanijoms, perkančioms tik suspaustą orą vietoje visos suspausto oro sistemos labiau patinka mėgautis maksimaliai skaidriomis sąnaudomis. Suspausto oro kubinio metro kaina yra nustatoma sutartimi ilgam terminui, kas sudaro daug patikimesnį pagrindą sąnaudų įvertinimui, nebu sudėtingas mišrus skaičiavimas. Nustatyto laikotarpio bazinė kaina apima įrangos ir eksploatacines sąnaudas bei suspausto oro bazinį kiekį. Be to, oras, kuris suvartojamas virš nustatyto limito, yra apmokestinamas pagal sutartyje numatytas kainas.


Niekada nesibaigiantis valdymo iššūkis:

Kintamos sąnaudos, ne pastovios sąnaudos

Kompanijos turėtų didinti kintamų sąnaudų dalį ir mažinti fiksuotas sąnaudas, taip užsitikrindamos grąžą iš pardavimų ir likvidumą ekonominės krizės metu ženkliai sumažėjus apyvartai. Tai yra vienas iš būdų, kaip vadovybė gali užtikrinti, kad kompanija išliktų gyvybinga net ir sunkiais laikais.

 
KAESER home Sitemap
Daugiau informacijos
Protingas pasirinkimas patikimam ir efektyviam suspausto oro tiekimui
Brochure:
SIGMA AIR UTILITY
back top
Duomenų apsauga, Rytas, info@kaeser.com