Gaminiai ir sprendimai Paslaugos Apie mus Kontaktai
 
 
  

Duomenų apsauga

 

Jūsų privatumo apsauga apdorojant asmeninius duomenis bei visų operacijų saugumo užtikrinimas mums yra labai svarbūs dalykai. Su asmeniniais duomenimis, kuriuos surenkame iš Jūsų, kai lankotės mūsų svetainėje, elgiamės kaip su konfidencialiais ir laikydamiesi teisinių reikalavimų.

Duomenų rinkimas ir apdorojimas

Kai jūs lankotės mūsų svetainėse, mūsų žiniatinklio serveryje įrašomas jūsų interneto paslaugų tiekėjo IP adresas. Mes taip pat renkame duomenis apie tai, kokiose svetainėse lankotės, apsilankymo datą, trukmę, jūsų interneto naršyklės tipą ir jūsų kompiuterio operacinę sistemą. Šie duomenys renkami statistiniais tikslais, jie skirti diagnozuoti serverio problemas ir gerinti mūsų internetinių paslaugų kokybę.

Šioje svetainėje veikia „Google Analytics“

„Google Analytics“ naudoja vadinamuosius „slapukus“ – tekstinius duomenis, kurie yra įrašomi jūsų kompiuteryje tam, kad supaprastintų ir paspartintų analizės funkcijų naudojimą svetainėje. Informacija slapukuose apie jūsų naudojimąsi šia svetaine (įskaitant IP adresą, tačiau ši informacija yra užslaptinama prieš įrašant ir jos vėliau susieti su ryšio nustatymo funkcija negalima) yra persiunčiama į „Google“ serverį JAV ir ten laikoma.

„Google“ naudos šią informaciją atlikti svetainių panaudojimo vertinimus svetainių operatorių vardu, kad būtų galima parengti ataskaitą apie svetainės naudojimo veiklą, pagerinti joje teikiamas paslaugas ir internetinių tarnybų veiklą per svetainių operatorius. Be to, „Google“ gali perduoti šią informaciją trečiosioms šalims, jei to reikalauja įstatymas ar jei tokios trečiosios šalys apdoroja informaciją „Google“ pavedimu. Jokiu būdu „Google“ jūsų IP adreso susies su kitais „Google“ duomenimis.

Atitinkamai nustatydami savo svetainės nuostatas galite neleisti įdiegti savo kompiuteryje slapukų; tačiau tokiu atveju įspėjame, kad galite išnaudoti ne visas tokių svetainių teikiamas funkcines galimybes.

Naudodamiesi šia svetaine jūs sutinkate, kad jūsų duomenis „Google“ apdorotų taip, kaip tai apibūdinta aukščiau ir aukščiau apibūdintiems tikslams.
Galite nesutikti, kad „Google Analytics“ sektų jūsų informaciją, įdiegdami savo naršylėje išjungimo priedą (http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=de).

Galite atsisakyti „Google Analytics“ spustelėdami ant šios nuorodos. Taip jūsų kompiuteryje bus įrašytas atsisakymo slapukas, kuris neleis rinkti iš jūsų duomenų naršantis šioje svetainėje ateityje.

„Google Analytics“ išjungimas

Asmeninių duomenų naudojimas ir atskleidimas

Kai kurioms paslaugoms ir mūsų svetainėje pateikiamai informacijai (pvz., užsakymams internetu, naujienlaiškio užsakymui, registracijai į seminarus, kontaktinio formuliaro naudojimui) mums reikia gauti iš Jūsų tokius asmeninius duomenis, kaip Jūsų vardas, Jūsų adresas arba el. pašto adresas. Tokius duomenis mes renkame tik tuo atveju, jei jie yra reikalingi Jūsų užklausoms tvarkyti. Jūsų užklausos ir jose esantys duomenys bei informacija perduodami įmonės viduje įgaliotiems įmonės darbuotojams arba mūsų įgaliotoms įmonės (pvz., prekybos partneriams), kurie mums padeda tvarkant Jūsų užsakymą. Jūsų asmens duomenys neperduodami kitiems tretiesiems asmenims. Garantuojame, kad šie duomenys nebus parduodami arba išnuomojami.

Vadovaudamiesi galiojančių teisės aktų reikalavimais dalį asmens duomenų mes saugome konsultavimo ir rinkodaros tikslams. Jūs galite bet kada atsisakyti, kad Jūsų duomenys būtų naudojami ir saugomi aplankę interneto svetainę kostas@kaeser.lt.

Kadangi KAESER KOMPRESSOREN SE yra pasaulinė įmonė, todėl gali reikėti jūsų asmeninius duomenis persiųsti į vietines atstovybes ar partneriams, kurie gali būti įsikūrę už Europos Ekonominės Zonos ribų, jūsų užklausoms apdoroti. Jūsų asmeniniai duomenys nebus persiunčiami jokioms trečiosioms šalims, išskyrus atvejus, jei tai privalėsime padaryti pagal įstatymus arba teismo nurodymu.

Sauga

Mes naudojame technines ir organizacines saugos priemones, siekdami apsaugoti jūsų duomenis nuo neteisėto jų naudojimo, praradimo, sugadinimo ir neleistinos prieigos.

Nuorodos į išorines svetaines

Mūsų svetainėse taip pat yra nuorodų į trečiųjų asmenų svetaines. Atkreipiame dėmesį, kad mes negalime daryti jokios įtakos tokių išorinių svetainių turiniui, duomenų apsaugai ir įsipareigojimams.

Teisė gauti informaciją ir kitos teisės

Jūsų sutikimas rinkti iš jūsų ir saugoti asmeninę jūsų pateiktą informaciją yra atitinkamai dokumentuojamas.

Pagal jūsų pareikalavimą informuosime jus apie tai, ar renkame ir kokius asmeninius duomenis apie jus renkame. Beteisingus dokumentus bet kuriuo metu galėsite pakoreguoti. Be to, jūs turite teisę atšaukti duotą sutikimą ateityje toliau naudoti jūsų duomenis bet kuriuo metu.

Duomenų valdytojas pagal GDPR 4 straipsnį:

UAB “RYTVITA”
Žemdirbių g. 5
LT 70171 Vilkaviskis
Tel.: (+370) 342 52365

Atsakinga federacinės žemės duomenų apsaugos tarnyba:

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija
A. Juozapavičiaus g. 6, 09310 Vilnius
Tel. + 370 5 279 14 45
Faks. +370 5 261 94 94
El. paštas: ada@ada.lt
http://www.ada.lt/

 
KAESER home Sitemap
Daugiau informacijos
back top
Duomenų apsauga, Rytas, info@kaeser.com